Zdjęcia rysowane, przerabiane na obrazy

Chcesz ze swojego zwykłego zdjęcia (czasem nawet złego technicznie)zrobić dzieło sztuki, artystyczną wizję, grafikę, obraz? Chcesz wydrukować go na płótnie naciągniętym na krosna malarskie lub na papierze fotograficznym do oprawy w ramy?

Przyślij do nas swoje zdjęcia z uwagami co chciałbyś z nich uzyskać, na czym wydrukować, w jakim formacie. Jeżeli zdjęcia "ważą" do 5 MB możesz przysłać je e-mailem. Cięższe prosimy przesłać przez ten formularz FTP. Zobaczymy, wycenimy, odpowiemy.

 


 

Oto kilka przykładów montaży fotograficznych oraz "przeróbek" zwykłych zdjęć na grafikę.

Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione  Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione  Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione  Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione

Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobioneZdjęcie przerobione Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione

Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione  Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione  Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione  Zdjęcie oryginalneZdjęcie przerobione

Zamawianie i koszty

Po otrzymaniu zdjęcia i ewentualnych uwag klienta, co do sposobu jego przerobienia, oceniamy możliwości i koszt wykonania projektu. Minimalna kwota to 100 PLN netto i zależty od pracochłonności wykonania projektu. Po zaakceptowaniu kosztów przez klienta wysyłamy podgląd projektu do akceptacji. Po akcptacji i wpłacie ustalonej kwoty, dostraczamy ostateczny plik, z którego można wydrukować projekt w dowolnej technice drukarskiej w dowolnej drukarni - równeż naszej.

 

Gotowy plik z projektem zapisujemy w konwersji RGB z rozdzielczością umożliwiającą profesjonalny wydruk czyli 300 dpi. Standardowe rozszerzenie, to .tiff, ale może być również .jpg, .pdf, .psd.

UWAGA! Koszt wykonania projektu nie obejmuje kosztów druku, które zależą od zastosowanej techniki, formatu i użytych materiałów. Wydruki fotograficznej jakości (również na płótnie) można wycenić i zamówić on-line w naszym dziale "Fotografie, obrazy, plakaty ... w dużym formacie".

Kontakt w tej sprawie: mak@poligraf.com.pl

Tym formularzem można wysłać zdjęcie do obróbki  

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net