Zeszyty, notesy we własnych okładkach

Czyż nie przyjemnie jest mieć SWÓJ osobisty zeszyt lub notatnik?
I nie tylko chodzi o personalizację imieniem i nazwiskiem, ale również o możliwość dodania własnych zdjęć, rysunków, grafik ... Całkowicie własny, dowolny projekt, który odróżni twoje materiały od innych.
To mogą być zarówno zeszyty do szkoły lub na uczelnię, jak i notatniki na konferencje, sympozja lub inne okazje.
Koniec ze sztampą, nudą, standardowymi produktami. Nawet przy zamówieniach na kilka sztuk, każdy egzeplarz może być inny!


Bez względu na zamawianą ilość egzemplarzy, każda okładka może być inna.

Jak zrobić projekt? Klikni w ten link  Uwagi do projektu.


WYBIERZ CO CHCESZ ZOBACZYĆ - kliknij na odpowiedni tekst lub zdjęcie

ZESZYTY wszystkie

Zeszyty w oprawie twardej

ZESZYTY W OPRAWIE TWARDEJ

ZESZYTY W OPRAWIE MIĘKKIEJ

Zeszyty w oprawie bindowanej

ZESZYTY W OPRAWIE BINDOWANEJ

* MIĘKKIEJ * HYBRYDOWEJ * TWARDEJ *

 

NOTESY W OPRAWIE
* BINDOWANEJ *

Notesy w oprawie bindowanej miękkiej

NOTESY W OPRAWIE BINDOWANEJ
* MIĘKKIEJ *

Notesy w oprawie bindowanej hybrydowej

NOTESY W OPRAWIE BINDOWANEJ
* HYBRYDOWEJ *

Notesy w oprawie bindowanej twardej

NOTESY W OPRAWIE BINDOWANEJ
* TWARDEJ *


UWAGI DO PRZYGOTOWANIA PROJEKTU

Klikając na  pobierz plik PDF, który jest plikiem wektorowym zawierającym w skali 1:1 wymiary, punktury, czasami linie pomocnicze potrzebne do wykonania projektu dla konkretnego produktu. Plik ten można otworzyć w dowolnym programie wektorowym (Corel, Ilustrator ...) i po wykonaniu projektu również zapisać jako PDF. Jeżeli chcesz samodzielnie przygotować plik, a potrzebujesz tylko wymiarów, kliknij na odpowiedni .

Projekt należy wykonywać w skali 1:1. Wtedy wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki po wydrukowaniu będą wyglądały tak samo jak w projekcie. Należy zwrócić szczególną uwagę na rozdzielczość zdjęć. Przyjrzyj się czy w skali 1:1 nie widać tzw. pixli. Jeżeli widać, zmniejsz rozmiar zdjęcia - dotąd, aż będzie ostre. Odpowiednia do druku rozdzielczość zdjęć to 200-300 dpi w skali 1:1 czyli w wymiarach w jakich będzie drukowane. Zobacz kalkulator do przeliczania rozdzielczości zdjęć na wymiary w druku.

Gotowy projekt należy zapisać jako plik PDF. Do druku przyjmujemy tylko takie pliki. Przy zapisywaniu PDF-a prosimy pamiętać o włączeniu funkcji dołączającej do pliku wszystkie użyte fonty i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz o ustawieniu parametrów umożliwiających drukowanie spadów. Każdy plik musi zawierać również punktury formatu oraz spady (jeżeli są potrzebne).

Projektując okładki należy pamiętać, że 1 str. znajduje się po prawej stronie projektu, a 4 str. po lewej. Pozycjonowanie i orientacja stron oraz inne przydatne uwagi do konkretnego projektu znajdziesz po kliknięciu w .

NO I RZECZ BARDZO WAŻNA - MUSICIE O TYM PAMIĘTAĆ - po skończeniu projektowania wszystkie pomocnicze elementy szablonu; linie, napisy,
tła (jeżeli są) TRZEBA USUNĄĆ!!! W przeciwnym razie zostaną wydrukowane.

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net