Przyborniki nie tylko reklamowe

Niby zwykłe plastikowe pudełka na kartki. Codziennie z nich korzystamy i to zarówno w pracy jak i w domu. Stoją na naszych biurkach, stołach, ladach, a my mimowolnie na nie patrzymy. To następny świetny i praktyczny prezent - jednocześnie pomysłowy nośnik rekamy.

Przyborniki dostępne są w każdej ilości, nawet w pojedynczych sztukach. Nośnikiem reklamy jest banderola papierowe, którą możemy drukować w małych nakładach, z waszych projektów, z waszymi zdjęciami lub z naszymi personalizowanymi.

Masz projekt?  on-line. Jak zrobić projekt?  i . Zobacz również uwagi do przygotowania projektu na dole strony.

CENNIK

 Wszystkie ceny
netto
Tylko
pudełko
Pudełko
z banderolą
Kartki - 800 szt.
białe/kolor
do 9 szt. 7.00 9.90 4.00/4.80
do 50 szt. 6.50 8.90 4.00/4.80
do 100 szt. 6.00 7.90 4.00/4.80
pow.  


Przyborniki z i bez przegródek na pisaki Przyborniki od przodu i tyłu Blok kartek Przegródkę można wyjąć z pudełka - nie jest przymocowana.
Po wyjęciu przegródki do pudełka możemy włożyć kartki o wym. 90 x 90 mm. 
Jedno pudełko dwa zastosowania. Z przegródką na długopisy ... lub bez Powierzchnia reklamowa do wykorzystania z 4 stron podełka. Każdy przybornik mieści blok kartek o wysokości 90 mm.  

Przyborniki z przegródkami Przybornik standardowy Przybornik z wysuniętą wkładką Konstrukcja przybornika
Pudełko z przegródką, mieści kartki o wymiarach 90 x 70 mm Pudełko bez przegródki, mieści kartki o wymiarach 90 x 90 mm Wymiana wkładek reklamowych jest bardzo posta. Papierowa wkładka reklamowa ma wymiary 350 x 98 mm

UWAGI DO PRZYGOTOWANIA PROJEKTU

Klikając na  pobierz plik PDF, który jest plikiem wektorowym zawierającym w skali 1:1 wymiary, punktury, czasami linie pomocnicze potrzebne do wykonania projektu dla konkretnego produktu. Plik ten można otworzyć w dowolnym programie wektorowym (Corel, Ilustrator ...) i po wykonaniu projektu również zapisać jako PDF. Jeżeli chcesz samodzielnie przygotować plik, a potrzebujesz tylko wymiarów, kliknij na odpowiedni .

Projekt należy wykonywać w skali 1:1. Wtedy wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki po wydrukowaniu będą wyglądały tak samo jak w projekcie. Należy zwrócić szczególną uwagę na rozdzielczość zdjęć. Przyjrzyj się czy w skali 1:1 nie widać tzw. pixli. Jeżeli widać, zmniejsz rozmiar zdjęcia - dotąd, aż będzie ostre. Odpowiednia do druku rozdzielczość zdjęć to 200-300 dpi w skali 1:1 czyli w wymiarach w jakich będzie drukowane. Zobacz kalkulator do przeliczania rozdzielczości zdjęć na wymiary w druku.

Gotowy projekt należy zapisać jako plik PDF. Do druku przyjmujemy tylko takie pliki. Przy zapisywaniu PDF-a prosimy pamiętać o włączeniu funkcji dołączającej do pliku wszystkie użyte fonty i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz o ustawieniu parametrów umożliwiających drukowanie spadów. Każdy plik musi zawierać również punktury formatu oraz spady (jeżeli są potrzebne).

Projektując należy pamiętać, że 1 część frontowego boku (o szer. 32,5 mm) znajduje się po prawej stronie projektu, a 2 część po lewej. Pozycjonowanie i orientacja stron oraz inne przydatne uwagi do wykonania projektu znajdziesz po kliknięciu w .

NO I RZECZ BARDZO WAŻNA - MUSICIE O TYM PAMIĘTAĆ - po skończeniu projektowania wszystkie pomocnicze elementy szablonu; linie, napisy, tła (jeżeli są) TRZEBA USUNĄĆ!!! W przeciwnym razie zostaną wydrukowane.

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net