Złocenie, metalizowanie od 1 egzemplarza.

Złocenie, a właściwie metalizowanie jest standardowym elementem wykańczania i uszlachetniania różnych druków; zaproszeń, wizytówek, pocztówek ... Jednak jest to proces długi i kosztowny. Wymaga zrobienia specjalnej matrycy oraz specjalistycznych maszyn. Koszty przygotowania i uruchomienia procesu są dosyć wysokie, co w połączeniu z czasem jego wykonania powoduje, że metalizowanie jest możliwe przy średnich i dużych nakładach, a już na pewno nie może być stosowane do metalizowania danych zmiennych.

Ale u nas jest to możliwe. Metalizowanie nazwisk, numerów, dat lub innych elementów graficznych nawet w 1 egzemplarzu jest jak najbardziej możliwe. Adresy na kopertach, imiona i nazwiska w życzeniach na pocztówkach, to świetny pomysł na ich uatrakcyjnienie. Numery seryjne na biletach wstępu wykonane folią metaliczną, to świetne zabezpieczenie. Poza tym metalizowanie można wykonać folią w kolorze złotym, srebrnym, granatowym, zielonym, karmazynowym.

Poniżej kilka przykładów metalizowanych elementów.

Metalizowanie Pocztówka z metalizowanym nazwiskiem Metalizowane imię i nazwisko w kolorze karmazynowym Metalizowana grafika Pocztówka z personalizowanym zdjeciem i metalizowanym nazwiskiem

Żeby zobaczyć powiększenie kliknij na zdjęcie.

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net