Teczki na oferty lub dokumenty

Potrzebujesz teczki w nakładzie kilku, kilkunastu lub kilkuset sztuk?
Musisz je mieć za dzień lub dwa? A może szukasz czegoś nietypowego? 

Skorzystaj z naszej oferty teczek ze specjalnymi samporzylepnymi kieszonkami.

Masz projekt? To  on-line. Jak zrobić projekt?  i . Zobacz również uwagi do przygotowania projektu na dole strony.


  TeczkiTeczka otwartaElementy wyposażenia teczki

 Specyfikacja teczki w standardzie - 22 x 30,5 cm, papier: kreda 300 g., druk: laserowy, kolorowy, jednostronny, bigowanie, trójkąt na dokumenty.

Teczka stojąca Teczka - kieszonka/trójkąt na dokumenty Teczka - kieszonka na wizytówki Teczka ze wszystkimi rekwizytami
Kieszonka ma przewagę nad skrzydełkami. Nie zasłania dokumentów w teczce. Poza tym kartki włożone w kieszonkę tak łatwo nie wypadają. Kieszonkę na wizytówki można przykleić w dowolnym miejscu teczki. Mocowanie na CD, wąsy na dziurkowane dokumenty, kieszonki narożne i na wizytówki - coś jeszcze?

 on-line
min. wartość zamówienia 32 PLN
CENNIK cenny netto
  do 250 egz. do 500 egz. powyżej  
Teczka z narożnikiem - za 1 egz. 3.20 PLN 2.90 PLN  
  do 5 egz. do 30 egz. do 500 egz. powyżej
Foliowanie 1 i 4 str. - ryczałt do zamówienia +20 PLN +50 PLN +100 PLN

Kieszonka na CD + 0.84 PLN/szt.

Kieszonka na wizytówki + 0.50 PLN/szt.

Krążek na CD + 0.75 PLN/szt.

Wąsy na dokumenty + 1.80 PLN/szt.


UWAGI DO PRZYGOTOWANIA PROJEKTU

Klikając na  pobierz plik PDF, który jest plikiem wektorowym zawierającym w skali 1:1 wymiary, punktury, czasami linie pomocnicze potrzebne do wykonania projektu dla konkretnego produktu. Plik ten można otworzyć w dowolnym programie wektorowym (Corel, Ilustrator ...) i po wykonaniu projektu również zapisać jako PDF. Jeżeli chcesz samodzielnie przygotować plik, a potrzebujesz tylko wymiarów, kliknij na odpowiedni .

Projekt należy wykonywać w skali 1:1. Wtedy wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki po wydrukowaniu będą wyglądały tak samo jak w projekcie. Należy zwrócić szczególną uwagę na rozdzielczość zdjęć. Przyjrzyj się czy w skali 1:1 nie widać tzw. pixli. Jeżeli widać, zmniejsz rozmiar zdjęcia - dotąd, aż będzie ostre. Odpowiednia do druku rozdzielczość zdjęć to 200-300 dpi w skali 1:1 czyli w wymiarach w jakich będzie drukowane. Zobacz kalkulator do przeliczania rozdzielczości zdjęć na wymiary w druku.

Gotowy projekt należy zapisać jako plik PDF. Do druku przyjmujemy tylko takie pliki. Przy zapisywaniu PDF-a prosimy pamiętać o włączeniu funkcji dołączającej do pliku wszystkie użyte fonty i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz o ustawieniu parametrów umożliwiających drukowanie spadów. Każdy plik musi zawierać również punktury formatu oraz spady (jeżeli są potrzebne).

Projektując teczkę należy pamiętać, że 1 str. znajduje się po prawej stronie projektu, a 4 str. po lewej. Pozycjonowanie i orientacja stron oraz inne przydatne uwagi do konkretnego projektu znajdziesz po kliknięciu w .

NO I RZECZ BARDZO WAŻNA - MUSICIE O TYM PAMIĘTAĆ - po skończeniu projektowania wszystkie pomocnicze elementy szablonu; linie, napisy, tła (jeżeli są) TRZEBA USUNĄĆ!!! W przeciwnym razie zostaną wydrukowane.

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net