Ciekawe formy standardowych produktów

Odwieczna zmora działów marketingu, promocji i reklamy - sztampa, nuda, standardowe pomysły. Czym zaskoczyć klienta? Jak zwrócić jego uwagę? Jak zainteresować produktami? Jak wyeksponować ofertę? Znamy te problemy i chcemy zaoferować pomoc w ich rozwiązaniu.

Poniżej kilka pomysłów na urozmaicenie standardowych produktów poligraficznych. Może nie są to zbyt odkrywacze rozwiązania, ale główna ich zaleta, to możliwość produkcji klikunastu - kilkudziesięciu sztuk przy rozsądnych kosztach. Do żadnego z nich nie trzeba robić wykrojnika.

 

Kwadrat do kwadratu

Zaskakująca i ciekawa forma szczególnie przeznaczona na zaproszenia na kinder bale, zabawy karnawałowe, garden party lub śluby. Niby proste, a intrygujące i niespotykane. 

 Kwadrat złożony

Kwadrat rozłożony - widok od dołu

Kwadrat złożony - widok z boku

Kwadrat rozłożony - widok od góry

Kwadrat złożony

Kartka papieru w kształcie kwadratu, składana "na cztery" do środka przy pomocy specjalnego bigu krzyżowego.  

Przez to ...
... otwiera się ją jednym ruchem nie przekręcając kartki, ...

 

... do druku można użyć  grubego papier bez konieczności stosowania podwójnych lub grubych bigów. Dane techniczne:
Format: 21 x 21 cm
Druk: dwustronny w kolorze
Papier: kreda 250 g./m2
Introligatornia: 4 bigi
Bez składania
Od 5 do 150 szt. cena: 4/szt.
... do 500 szt. cena: 3/szt.
... do 1000 szt. cena: 2/szt.
Powyżej - prosimy o telefon
 

Wszystkie ceny netto w PLN nie zawierają kosztów projektu


Teczki z kieszeniami

Teczka na ulotki reklamowe, promocyjne lub informacyjne. W dowolnych formatach do A4 do A6 (po złożeniu teczki). Produkowane są bez wykrojnika dlatego można je szybko i ekonomicznie wydrukować nawet w ilości kilkudziesięciu sztuk. 

Teczka - widok rozkładówki Teczka - widok kieszeni prawejTeczka - widok kieszeni lewej  Teczka - widok od środka z wysuniętymi ulotkami Teczka - widok z zewnątrz
Kieszenie na ulotki zajmują całą powierzchnię 2 i 3 strony teczki, ale dzięki nim można wykorzystać tą powierzchnię na umieszczenie dodatkowych informacji. W prawe i lewe skrzydło może wejść, w zależności od gramatury papieru, kilka lub kilkanaście kartek. Ulotki można łatwo wyjmować dzięki specjalnym wycięciom. Teczka w formacie A5 bez ulotek
Od 5 do 50 szt. cena: 8/szt.
... do 200 szt. cena: 6/szt.
... do 500 szt. cena: 5/szt.
Powyżej - prosimy o telefon

Wszystkie ceny netto w PLN nie zawierają kosztów projektu


Chowane, ruchome kartki

Ruchomy element uatrakcyjni każdą stadnardową formę zaproszenia lub pocztówki. Na chowanych i wysuwanych kartkach można umieszczać specjalne personalizowane informacje lub życzenia, wykorzystując pozostałe strony na zdjęcia, grafikę lub teksty.

UWAGA! Wkładka wysuwa się tylko na pewną odległość - nie wypada.  

Pocztówka z ruchomą wkładką - złożona Pocztówka z ruchomą wkładką - rozłożona Pocztówka z ruchomą wkładką - widok z boku
Kartka z ruchomą wkładką w stanie złożonym. Kartka w wysunietą wkładką Dostępna w formacie A6

  i zobacz pocztówki ruchome


Trójkątne bryły

Składne, dlatego łatwe w transporcie, a jednocześnie przestrzenne. Zwykłe wydruki takie jak kalendarze, pocztówki, zaproszenia, lub zdjęcia nabierają ciekawej formy. Można je postawić gdziekolwiek i są widoczne.

Forma trójkatna złożonaForma trójkatna złożona Forma trójkatna pionowaForma trójkatna pozioma Piramidka złożona w koperciePiramidka złożona Piramidka rozłożona - widok z dwóch stronPiramidka rozłożona - widok stopki
Trójkątne kalendarze w stanie złożonym. Do samodzielnego sklejenia (z paskiem klejowym). Formy trójkątne w stanie rozłożonym (sklejone). Wymiary max. 300 mm x 140 mm razy 3. Pocztówka w formie "piramidki". Nie wymaga samodzielnego klejenia. Formaty A5 i A6 Po wyjęciu z koperty rozkłada się samodzielnie i jest gotowa do postawienia. 
 i zobacz kalendarze w tym kształcie  i zobacz pocztówki w kształcie "piramidki"


 

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net