Agencja Poligraf - twoja osobista drukarnia cyfrowa.
  • Wysoka jakość druku
  • Niskie ceny
  • Krótkie terminy
  • Miła obsługa

... tak najkrócej można nas opisać. Są różne drukarnie cyfrowe, ale taka jest tylko jedna!

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Jesteśmy po to aby wam pomagać. Oczywiście również chcemy zarabiać, ale jak zobaczycie nasze ceny, na pewno nie będzie wam to przeszkadzało. Szczególnie jeżeli skorzystacie z naszego programu lojalnościowego, który pozwala uzyskiwać duże rabaty przy małych zleceniach.

Jesteśmy przygotowani do wykonania niemalże każdego standardowego zlecenia poligraficznego (od projektu do wysyłki).

UWAGA!!! my lubimy również małe nakłady i możemy drukować dokładnie tyle ile potrzebujecie - nic na zapas - nic na siłę - od 1 egzemplarza w górę.

 

Oferujemy również specjalne produkty wykonywane na indywidualne zamówienia wg projektu klienta lub wg naszych projektów dostępnych w Galeriach.

ZOBACZCIE NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

 

I najważniejsze - wszystkie te produkty (oprócz pieczątek) można zamawiać ON-LINE BEZ ZAKŁADANIA KONTA I LOGOWANIA.

 

Przy wybranym produkcie kliknij przycisk , wypełnij formularz i wyślij do nas - to wszystko.

 

Druk cyfrowy jest niezastąpionym narzędziem do personalizacji różnego rodzaju produktów, dlatego chcemy polecić nasze usługi również w tym zakresie. Oprócz "zwykłej" personalizacji tekstowej i graficznej oferujemy personalizację fotografii. Jest to bardzo efektowny i coraz bardziej popularny produkt wykorzystywany w nowoczesnym marketingu. Zdjęcia z imieniem i nazwiskiem - tak autentyczne jakby zrobione w rzeczywistości - mogą być wydrukowane na różnego rodzaju produktach; kartkach pocztowych, zaproszeniach, plakatach, kalendarzach.

Na marginesie - kto powiedział, że kalendarze zamawia się tylko pod koniec roku? U nas, również z wykorzystaniem fotografii personalizowanych, można zamawiać kalendarze w dowolnym miesiącu - od marca do lutego lub od września do sierpnia w zależności od potrzeb. Indywidualny kalendarz to zawsze dobry prezent.

Zawsze jesteśmy do usług, zawsze możecie liczyć na naszą pomoc również w przygotowaniu waszych projektów. Jeżeli nie wiecie jak najlepiej i ekonomicznie przygotować i wydrukować zlecenie, służymy pomocą. Dla naszych klientów realizujemy prace także w innych technikach druku - offsecie, fleksografii, sitodruku. Doświadczenie, znajomość branży i rynku oraz bardzo niskie marże pozwalają nam przedstawiać atrakcyjne oferty również w tym zakresie.

Zapraszamy do współpracy
info@poligraf.com.pl
tel./fax  (22) 899-14-53 , 620-85-97
02-672 Warszawa (w pobliżu Galerii Mokotów)
ul. Domaniewska 35 (wejście od ul. Langego)

 

 

 

Agencja Poligraf

ul. Domaniewska 35, 02-672 Warszawa

tel./fax +48 (22) 620 85 97, 899 14 53

Dział pieczątek:

e-mail: info@pieczatka.net

www.pieczatka.net